Obrazy na tejto stránke, takisto ako všetky texty sú inšpirované zo zdroja Večnej Pravdy. Vnímavý čitateľ si isto všimol od koho uvádzam najviac citátov – od nemeckého autora, ktorý písal pod menom Abd-ru-shin. Jeho hlavné dielo je „Vo svetle pravdy – Posolstvo Grálu" V tejto knihe môžete nájsť odpoveď na všetky nevyriešené otázky ľudského bytia. Poznatky ktoré získate, vás ohromia, prinútia k zamysleniu, skúmaniu a zmenia celý váš život.
     Nemenej dôležitou autorkou je Natália de Lemeny-Makedonová, ktorú tiež často citujem – jej dielo „Večné zákony 1, 2, 3" je tiež prameňom nadľudskej múdrosti. Autorka je pokračovateľkou hore spomínaného autora. Svoje poslanie splnila a všetko o čom píše sa už buď splnilo alebo v blízkej budúcnosti sa splní. Že sa to nedeje presne tak ako to zvestovala je len a len našou vinou. My ľudia sme znovu zlyhali. Udalosti ktoré sa už začali diať, sú predzvesťou „hroznej búrky“, ktorá k nám prichádza...
     Ostatné citáty a veštby, takisto ako moje myšlienky sú len doplnkom k hore uvedeným autorom. Iba Oni a Ježiš čerpali z najvyššieho zdroja Pravdy a Múdrosti – na nich som chcel upozorniť a k nim som chcel priviesť hľadajúcich, ktorí „náhodou zablúdia" na moju stránku. „Kto hľadá ten nájde".

Okrem spomínaných kníh podobné myšlienky nájdete aj na stánkach:
www.radiozachrana.sk
www.abdrushin.sk
www.abdrushin.szm.sk
www.vecnezakony.weblahko.sk
www.zelenaratolest.szm.sk
www.biela-holubica.sk
www.zamyslenie.blog.cz
www.forum-november1998.weblahko.sk
www.absolutnapravda.sk
www.duchovnapremena.sk
www.vysvetlenie.szm.sk